• 2019-12-13 00:00
  • Johnny Lüppert

Kontakta våra medarbetare

Bild på Johnny Lüppert

Johnny Lüppert

Verksamhetschef Företag
johnny@tcc.se
+46(0)70-366 65 11
Bild på Jens Fredriksson

Jens Fredriksson

Verksamhetschef Skolor
jens@tcc.se
+46(0)70-535 91 77
Bild på Mathilda Idhult

Mathilda Idhult

Urvals och utbildningssamordnare
mathilda@tcc.se
+46(0)70-237 18 82
Bild på Hans  Kumlin

Hans Kumlin

Lärare och instruktionsförare
kumlin@tcc.se
+46(0)70-266 37 66
Bild på Santtu Sjöberg

Santtu Sjöberg

Lärare
santtu@tcc.se
+46(0)70-210 01 82
Bild på Niklas  Olsson

Niklas Olsson

Lärare och instruktionsförare
niklas@tcc.se
+46(0)70-638 20 24
Bild på Fredrik Westerlund

Fredrik Westerlund

Lärare och instruktionsförare
fredrik@tcc.se
+46(0)76-044 17 27
Bild på Joar Skorpen

Joar Skorpen

Lärare och instruktionsförare
joar@tcc.se
+46(0)76-8406040
Bild på Carl-Michael Arnér

Carl-Michael Arnér

Lärare och instruktionsförare
carl-michael@tcc.se
+46(0)70-5118949
Bild på Stanley Öberg

Stanley Öberg

Lärare
stanley@tcc.se
+46(0)705473942
Bild på Agne Larsson

Agne Larsson

Säkerhetsansvarig och lärare
agne@tcc.se
+46(0)70-3401019
Bild på Ronny Ekman

Ronny Ekman

Lärare
ronny@tcc.se
+46(0)72-5852909
Bild på Rune Kårström

Rune Kårström

Lärare och instruktionsförare
rune.karstrom@tcc.se
+46(0)70-6155344
Bild på Anders Wall

Anders Wall

Lärare
anders@tcc.se
+46(0)70-4167049
Bild på Hans Alexandersson

Hans Alexandersson

Lärare
alex@tcc.se
+46(0)725844244
Bild på Rolf Greijer

Rolf Greijer

Säkerhetschef och lärare
rolf@tcc.se
+46(0)70-2816422
Bild på Katarina Martinsdotter-Frohm

Katarina Martinsdotter-Frohm

Verksamhetsutvecklare
katarina@tcc.se
+46(0)706320710
Bild på TCC Resecenter

TCC Resecenter

Maria, Lotta, Marita och Sara
info@tccresecenter.se
+46(0)278-51 11 91